14.12.2010

Проведе се национален научен семинар на тема „Методологически, теоретични, нормативни и практически аспекти на електронното обучение в България”

На 14.12.2010 г. от 9 часа в Аулата на Софийски университет "Св. Климент Охридски" се проведе национален научен семинар на тема „Методологически, теоретични, нормативни и практически аспекти на електронното обучение в България”, инициирано от Интегралния център за изследване, създаване и поддържане на качествено електронно учене при СУ „Св. Климент Охридски”.
Програмата на семинара може да изтеглите от тук.

ПРЕЗЕНТАЦИИ

доц. д-р Румяна Пейчева-Форсайт

Интегрален Университетски център за изследване, създаване и осигуряване на качество на електронното учене в разнообразен образователен контекст “УЦИЕО”

доц. д-р Румяна Пейчева-Форсайт, д-р Йона Сариева